Zapamatovat
Ivo Veselý
Affiliate manager
hello@kurzeo.com
Obchodní podmínky

ZÁKLADNÍ INFORMACE O PROGRAMU

  • Online kurzy pro všechny lidi, kteří chtějí začít dělat naplno to, co je baví
  • Provize 25 % (bez DPH a po uplatnění slev)
  • Platnost cookies 60 dní
  • Průměrná hodnota objednávky 1870 Kč
  • Affiliate manažer stále k dispozici

ONLINE KURZY V NEJVYŠŠÍ KVALITĚ

Na výběr je široké množství online kurzů od nejkvalitnějších lektorů. Každý měsíc produkujeme a natáčíme nové online kurzy a většina kurzů je v rozlišení 4K.

NĚCO MÁLO O NÁS

V Kurzeu věříme, že každý může začít naplno dělat, co ho baví. Podporujeme jedince, kteří chtějí změnit svůj život. Podporujeme i lektory, kteří už svůj život změnili. A oni teď nám pomáhají změnit život jiným a přitom se stále mohou soustředit na svůj business, bez velkých časových závazků.

CÍLOVÁ SKUPINA

Cílovkou jsou lidé z Česka a Slovenska se zájmem se rozvíjet a naučit se nové dovednosti. V našich online kurzech poskytujeme široké portfolio témat, od jógy, marketingu, grafiky až třeba po sebevědomou komunikaci. Každý online kurz má specifickou cílovou skupinu. Například u jógy nejlépe funguje cílovka ženy ve věku 18 - 45 let. Avšak u kurzů jako například Facebook reklama, sebevědomá komunikace nebo vytváření grafiky v Canva jsou to marketéři, freelanceři nebo majitelé menších a středních firem. Pokud si nejste jistí s cílovkou pro daný online kurz, tak se nám ozvěte a rádi vám poradíme a pomůžeme.

PODPORUJEME  ROZVOJ VZDĚLÁVÁNÍ

I když opravdu věříme, že každý může začít naplno dělat, co ho baví, existují jedinci, kteří mají hodně ztíženou startovní čáru, často bez vlastního zavinění. Uvědomujeme si, že zatím nemůžeme pomoci všem, proto jsme si vybrali iniciativu “Lepší škola pro všechny” od organizace Člověk v tísni.

Podporujeme tak vzdělávací programy v České republice. Je pro nás důležité vzdělávání budoucích generací a dává nám smysl tuto myšlenku propojit celým projektem Kurzeo. Protože věříme, že každý může začít dělat, co ho baví. V rámci naší podpory darujeme 3 % z každé objednávky na podporu “Lepší školy pro všechny“.

MÁTE DOTAZY?

Náš tým affiliate manažerů Vám rád pomůžu a poradí. Obrátit se na nás můžete na hello@kurzeo.com

Nová registrace